مزایای شیرهای توپی

- 2021-09-18-

مزایای استفاده ازشیرهای توپی
1. یاتاقان رانش گشتاور اصطکاک ساقه سوپاپ را کاهش می دهد ، که می تواند باعث شود که سوپاپ سوپاپ به آرامی و انعطاف پذیر عمل کند.
2. عملکرد ضد استاتیک: یک فنر بین توپ ، ساقه سوپاپ و بدنه دریچه قرار داده شده است که می تواند الکتریسیته ساکن تولید شده در طول فرآیند سوئیچینگ را به بیرون منتقل کند.
3. از آنجا که موادی مانند پلی تترافلورو اتیلن دارای خواص روانکاری خوب و از دست دادن اصطکاک کوچک با توپ هستند ، شیر توپی پنوماتیک دارای عمر طولانی است.
4. مقاومت مایع کوچک: پنوماتیکشیرهای توپیآنها دارای مقاومت سیال کوچکتر در همه دسته های سوپاپ هستند. حتی پنوماتیک با قطر کاهش یافتهشیرهای توپیمقاومت سیال نسبتاً کمی دارند.
5. آب بندی ساقه دریچه قابل اطمینان: از آنجایی که ساقه سوپاپ فقط می چرخد ​​و به بالا و پایین حرکت نمی کند ، آسیب رساندن به بسته بندی ساقه سوپاپ به آسانی امکان پذیر نیست و با افزایش فشار متوسط ​​، قابلیت آب بندی افزایش می یابد.
6. صندلی شیر عملکرد آب بندی خوبی دارد: حلقه آب بندی ساخته شده از PTFE و سایر مواد الاستیک به راحتی آب بندی می شود و ظرفیت آب بندی شیر دریچه پنوماتیک با افزایش فشار متوسط ​​افزایش می یابد.
7. مقاومت سیال کوچک است و شیر توپی فول سوراخ اساساً هیچ مقاومتی در برابر جریان ندارد.
8. ساختار ساده ، اندازه کوچک و وزن سبک.
9. نزدیک و قابل اعتماد. دارای دو سطح آب بندی است و مواد سطح آب بندی شیر توپی به طور گسترده در پلاستیک های مختلف استفاده می شود که عملکرد آب بندی خوبی دارند و می توانند به آب بندی برسند. همچنین در سیستم های خلاء بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.
10. عملکرد راحت و باز و بسته شدن سریع. شیر توپی فقط باید 90 درجه از کاملاً باز تا بسته بچرخد ، که برای کنترل از راه دور مناسب است.
Ball Valve