شیر زاویه ای

ما محصولات آلیاژ روی و محصولات مس را تولید می کنیم ، طیف گسترده ای از محصولات ، این شرکت دارای تجربه غنی در تولید شیرآلات است ، امیدواریم محصولات مورد نیاز خود را برای مشتریان پیدا کنیم.
ما مشتاقانه منتظر شریک بلند مدت شما در چین هستیم.
- شرکت Yuhuan Wanrong مس ، آموزشی ویبولیتین تولید کننده حرفه ای سوپاپ

شیر زاویه ای همچنین شیر مثلثی ، شیر زاویه ای ، شیر آب زاویه ای ، بیشتر در صنعت تزئینات آب و برق مورد استفاده قرار می گیرد ، لوازم جانبی لوله کشی مهم است.
دریچه زاویه ای که ما تولید می کنیم با مسیر جریان ساده ، منطقه مرده کوچک و منطقه گرداب مشخص می شود ، با کمک اثر آبشویی خود محیط ، می تواند به طور م preventثر از گیرکردن محیط جلوگیری کند ، یعنی عملکرد خود تمیز کردن بهتری وجود دارد.
مقاومت جریان کوچک است ، ضریب جریان بزرگتر از دریچه تک صندلی است که معادل ضریب جریان شیر دو صندلی است.
برای کاربردهایی با ویسکوزیته بالا ، جامدات معلق و مایعات گرانولی ، یا در مواردی که لوله کشی با زاویه راست مورد نیاز است ، مناسب است.
جهت جریان آن عموماً از پایین به طرف بیرون است.
در شرایط خاص ، می توان آن را بارگیری مجدد کرد ، یعنی سمت جریان به سمت پایین.


شیرهای توپی تولید شده توسط Yuhuan Wanrong Copper Industry Co.، Ltd. دارای گواهینامه IOS9001 و گواهینامه CE هستند. شرکت ما همچنین توسط دولت محلی مورد تمجید قرار گرفته و گواهی شرکت صادقانه چین را دریافت کرده است.

محصولات ما در سراسر جهان فروخته می شود و ما محصولات با کیفیت بالا و قیمت پایین را برای نمایندگی های محلی عرضه می کنیم. ما شرکای بلند مدت در اروپا ، آمریکای جنوبی ، آفریقا و آسیا داریم و همچنین امیدواریم شریک شما باشیم.
شیر زاویه ای را از کارخانه ما به نام صنعت مس Wanrong خریداری کنید که یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در چین است. محصولات ما دارای مارک های خاص خود هستند و خدمات خوبی مانند پس از فروش ، 5 سال گارانتی را ارائه می دهند. محصولات ما همچنین دارای گواهینامه CE هستند. اگر می خواهید محصولات ارزان قیمت با جدیدترین ، با دوام ، آسان برای نگهداری و درجه یک تهیه کنید ، می توانید عمده فروشی و عمده داشته باشید. محصولات ما نه تنها تخفیف ارائه می دهند ، بلکه لیست قیمت ها و نقل قول ها را نیز ارائه می دهند. اگر بخواهم عمده فروشی کنم ، چه قیمتی به من می دهید؟ اگر مقدار عمده فروشی شما زیاد است ، می توانیم قیمت ارزان را به شما ارائه دهیم. جدیدترین محصولات فروش ما از کیفیت بالایی برخوردار است و در بین افرادی که می خواهند کالای پیشرفته و با دوام و مد بگیرند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما همچنین در انبار محصولات سفارشی و فانتزی داریم. شما می توانید مطمئن باشید که محصول ارزان را از ما خریداری می کنید. از دوستان و مشتریان داخلی و خارجی برای بازدید از کارخانه ما و همکاری با ما خوش آمدید ، امیدواریم بتوانیم دو برد کسب کنیم.