نحوه انتقال سوپاپ چگونه است؟

- 2021-06-08-

سوپاپ در سیستم سیال است ، برای کنترل جهت سیال ، فشار ، جریان دستگاه استفاده می شود ، این است که لوله و تجهیزات را در محیط (مایع ، گاز ، پودر) جریان داده یا متوقف کرده و جریان دستگاه را کنترل می کند. به

سوپاپ بخش کنترل سیستم انتقال مایع خط لوله است که برای تغییر بخش گذرگاه و جهت جریان متوسط ​​، با عملکردهای انحراف ، قطع ، دریچه گاز ، کنترل ، انحراف یا فشار ناشی از سرریز استفاده می شود. سوپاپ مورد استفاده برای کنترل سیال ، از ساده ترین سوپاپ گلوب گرفته تا یک سیستم کنترل اتوماتیک بسیار پیچیده که در انواع شیرآلات استفاده می شود ، تنوع و مشخصات آن ، اندازه اسمی شیر از دریچه ابزار بسیار کوچک تا اندازه خط لوله صنعتی دریچه تا 10 متر قابل استفاده برای کنترل آب ، بخار ، نفت ، گاز ، گل ، انواع رسانه های خورنده ، فلز مایع و سیال رادیواکتیو و سایر انواع جریان سیال ، فشار کاری سوپاپ می تواند از 0.0013MPa تا 1000MPa فوق العاده باشد فشار ، دمای کار می تواند C-270 â "درجه حرارت فوق العاده پایین تا 1430" "درجه حرارت بالا باشد.

شیر را می توان با انواع حالت های انتقال مانند دستی ، برقی ، هیدرولیک ، پنوماتیک ، توربین ، الکترومغناطیسی ، الکترومغناطیسی ، الکترو هیدرولیک ، الکترو هیدرولیک ، گاز هیدرولیک ، چرخ دنده ، چرخ دنده مورب کنترل کرد. در فشار ، دما یا شکل دیگر تحت تأثیر سیگنالهای سنسور ، عمل ، با توجه به نیاز رزرو یا عدم وابستگی به سیگنالهای سنسور برای باز یا خاموش کردن ساده ، با تکیه بر درایو یا مکانیزم خودکار باعث باز و بسته شدن شیر برای بلند کردن ، لغزش ، مکان یا حرکت چرخشی ، به طوری که اندازه درگاه را برای تحقق عملکرد کنترل تغییر دهید.